Portal_background_image

گزارش خبري در فايل ضميمه/نشست مشترك نماينده مردم تفرش ، آشتيان و فراهان در مجلس شوراي اسلامي ، سرپرست فرمانداري فراهان و مدير عامل شركت هاي آب و فاضلاب شهري و روستايي استان مركزي

گزارش خبری این جلسه را از فایل ضمیمه دانلود کنید.

$$$$$گزارش خبری این جلسه را از فایل ضمیمه دانلود کنید.

 

در نشست مشترك حسینی نماینده مردم تفرش ، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی ، خزائی پور سرپرست فرمانداری فراهان و اله داد مدیرعامل شركت توزیع برق استان مرکزی مسائل و مشكلات حوزه برق شهرستان بررسی شد.


در نشست مشترك حسینی نماینده مردم تفرش ، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی ، خزائی پور سرپرست فرمانداری فراهان و اله داد مدیرعامل شركت توزیع برق استان مرکزی مسائل و مشكلات حوزه برق شهرستان بررسی شد.

♦️محمد حسینی در این رابطه عنوان نمودند: امروز باید به دنبال رفع مشکلات و ایجاد اشتغال باشیم و اتفاقات خوبی در حوزه برق رسانی شده است.

♦️وی در رابطه با شبکه توزیع برق عنوان نمود : باید دقت کنیم که شبکه های توزیع برق در بارندگی ها دچار خسارت نشود و نسبت به تیرهای برقی که بر اثر سیلاب در خطر قرار گرفته است اقدام فوری انجام شود.

♦️حسینی افزود: متاسفانه در روزهای گذشته نوسانات برق خساراتی به مردم شهر خنجین وارد نموده است که جبران آسیب دیدگی وسایل برقی بر اثر نوسانات برق در شهر خنجین از مطالبات مردم شهر خنجین است که باید در اسرع وقت نسبت به جبران خسارت آن اقدام شود.سازمان های خدمات رسان برای روستاها باید برنامه جامع داشته باشند تا نمود مناسبی داشته باشد و اثرات اقتصادی داشته باشد باید به دنبال رضایتمندی مردم باشیم.

♦️بررسی مشکلات برق رسانی در ۳ شهرستان تفرش ، آشتیان و فراهان از دیگر مواردی مورد اشاره نماینده این حوزه انتخابیه بود.

♦️وی در پایان عنوان نمود: مردم این شهرستانها از مردم زحمتکش و روستایی هستند.

♦️فرماندار شهرستان فراهان گفت: دغدغه های مهم دهیاران شهرستان در رابطه با پروژه های عمرانی است که جابجایی تیرهای برق از مهمترین خواسته های روستاییان بوده و مشارکت دهیاری ها را در کنار شرکت توزیع برق در این رابطه خواهیم بود.

♦️همچنین در این جلسه اله داد مدیرعامل توزیع برق استان مرکزی در سخنانی با اشاره به تلاش‌های مثبت محمد حسینی نماینده مردم شریف این منطقه در مجلس شورای اسلامی در حوزه برق و جذب اعتبارات برای ادارات برق این سه شهرستان عنوان نمود: متاسفانه وضعیت مناسبی در تخصیص اعتبارات نداریم اما با توجه به تلاش های آقای حسینی در این منطقه شاهد جذب اعتبارات مناسبی هستیم و این باعث دلگرمی تلاشگران این شرکت برای ارایه خدمات بیشتر به مردم شریف تفرش ، آشتیان و فراهان شده است.

#روابط_عمومی_فرمانداری_فراهان

دریافت فایل پیوست

جهت دریافت فایل ضمیمه از این قسمت اقدام نمایید


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری فراهان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها