Portal_background_image

يك باب مسكن مددجويي در روستاي مجد آباد فراهان افتتاح شد

یک باب مسکن مددجویی در روستای مجدآباد کهنه‌ی شهرستان فراهان با حضور استاندار مرکزی ،فرماندار شهرستان فراهان و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

سید علی آقازاده استاندار استان مرکزی در مراسم افتتاح یک باب مسکن مددجویی کمیته امداد در روستای مجدآباد کهنه‌ی شهرستان فراهان گفت: مسکن مناسب ، مهم‌ترین نیاز اقشار کم بضاعت است و همدلی و همراهی دستگاه های مختلف راهی موثر در راستای خانه دار کردن اقشار نیازمند و محرومان است.

وی توانمندسازی مددجویان تحت حمایت را از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد برشمرد و اظهارکرد: حمایت از مددجویان در قالب پرداخت مستمری دریک دوره زمانی اولویت کمیته امداد بود اما امروز موفقیت این نهاد در توانمندسازی ، ایجاد اشتغال و استقلال اقتصادی خانوارهای تحت حمایت است.

حافظ کمال رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان نیز با اشاره به اینکه این مسکن مددجویی با همکاری کمیته امداد و بنیاد مسکن ساخته شده است، افزود: در سال گذشته خدمات مسکن جهت ساخت و بهسازی ۳۲ خانه شهری و روستایی با مبلغ دو میلیارد و ۱۸۱میلیون تومان توسط کمیته امداد و بنیاد مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فراهان ارائه شده است.

وی افزود: از این مبلغ کمیته امداد ۴۲۱میلیون تومان و یک میلیارد و ۷۶۰میلیون تومان توسط بنیاد مسکن به عنوان مساعدت بلاعوض و تسهیلات معوض ارائه شده است.

حافظ کمال در پایان گفت: براساس آخرین آمار دو هزار و۲۷۲خانوار با تعداد چهار هزار و ۶۳۵ نفر از کمیته امداد شهرستان فراهان کمک معیشت دریافت می کنند.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری فراهان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها