Portal_background_image

نشست هم انديشي بانوان شهرستان فراهان

⁠⁣همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر ، نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان با سجادی فرماندار و فرجی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی تشکیل شد.

⁠⁣همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر ، نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان با سجادی فرماندار و فرجی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی تشکیل شد.

سجادی فرماندار فراهان و فرجی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی قول مساعد دادند ، مسائل و مشکلات حوزه بانوان شهرستان در زمینه های مختلف را پیگیری کند.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی با اشاره به اینکه باید به حضور زنان در هر دو مقوله یعنی خانواده و اجتماع باهم توجه شود گفت: هر دو نقش زنان در جامعه مهم و موثر است و باید با داشتن برنامه ای متعادل به هر دو جایگاه زنان باهم توجه شود.

تجهیز و مناسب سازی پارک بانوان ، برنامه ریزی در حوزه ورزش بانوان و پیگیری تاسیس مدرسه بزرگسالان ویژه بانوان در شهر خنجین از مهمترین مسائل مطرح شده در این نشست بود.
 

گالری تصاویر

 نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان نشست هم اندیشی بانوان شهرستان فراهان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری فراهان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها