Portal_background_image

نشست خزائي پور فرماندار شهرستان فراهان با مديران گروه ها و كانال ها در شبكه هاي اجتماعي و فعالان مجازي

نشست خزائی پور فرماندار شهرستان فراهان با مدیران گروه ها و کانال ها در شبکه های اجتماعی و فعالان مجازی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

نشست خزائی پور فرماندار شهرستان فراهان با مدیران گروه ها و کانال ها در شبکه های اجتماعی و فعالان مجازی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

♦️فرماندار فراهان در این نشست اظهار داشت: انتخابات یک رخداد بزرگ و تأثیرگذار در هر جامعه‌ای است و به طور قطع برگزاری و اجرای صحیح آن نیازمند همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها و فعالان عرصه سیاست و فرهنگ است.

♦️خزائی پور افزود: یکی از تأکیدهای اصلی رهبری معظم انقلاب پرهیز از تهمت به رقیب از سوی کاندیداها و هواداران آنها در انتخابات بود که نقش رسانه‌ها در این حوزه بسیار مؤثر است.

♦️وی تأکید کرد: به طور قطع رسانه‌ها برای سالم‌سازی فضای سیاسی کشور در آستانه انتخابات و هم‌چنین تلاش برای آگاهی‌بخشی و بصیرت‌افزایی مردم و تشویق آنها به حضور پرشور و حداکثری در انتخابات نقش مهمی برعهده داشته و باید با درک صحیح شرایط برای تحقق این مهم تلاش کنند.

♦️فرماندار فراهان با تاکید بر اینکه دوری از هرگونه اعتماد به گزارشات و مطالب معاندان نظام و انقلاب ضروری است ، گفت: معاندان تمام ابزارهای رسانه ای خود را به کار می گیرند تا فضای انتخاباتی را ناامن کرده و اذهان عمومی را مشوش کنند و رسانه ها باید به شکلی اقدام کنند که برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی آفریده شود.

♦️رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان فراهان افزود: لازم است اصحاب رسانه شهرستان همانند دوره های گذشته ؛ ادبیات صادقانه ، وحدت بخش ، امیدوار کننده و نشاط آور در عرصه انتخابات را جز اصول کاری خود قرار دهند.

کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی امور انتخابات شهرستان فراهان

#روابط_عمومی_فرمانداری_فراهان

 

گالری تصاویر

نشست خزائی پور فرماندار شهرستان فراهان با مدیران گروه ها و کانال ها در شبکه های اجتماعی و فعالان مجازینشست خزائی پور فرماندار شهرستان فراهان با مدیران گروه ها و کانال ها در شبکه های اجتماعی و فعالان مجازی

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری فراهان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها