Portal_background_image

مزار مطهر شهداي آهنگران با حضور استاندار گلباران شد.

مزار مطهر شهدای روستای آهنگران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور استاندار و دیگر مسئولین گلباران شد .

استاندارمرکزی و مدیران استانی و شهرستانی صبح امروز پنج شنبه هفتم آذرماه 98 در سفر به شهرستان فراهان به شهدای روستای آهنگران ادای احترام کردند .
استاندار مرکزی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدای گرانقدر با اهدای جان خود از ارزش‌های ملی و دینی در مقابل دشمنان دفاع کردند.
سید علی آقازاده با بیان این که شهیدان همواره پیرو راه امام حسین (ع) بوده اند، افزود: شهادت طلبی و ایثار شهدای والامقام از فرهنگ عاشورایی نشات گرفته است.
وی ادامه داد: سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مرهون رشادت‌ها و ایثارگری ایثارگران  هشت سال دفاع مقدس است.
آقازاده گفت: شهدا برای حفظ امنیت و استقلال  این انقلاب خونشان را فدا کرده اند پس لازم است که همیشه یادشان را زنده نگه داریم.
در ادامه مدیرکل بنیاد مرکزی با گرامیداشت هفته بسیج و شهدای والامقام گفت:بسیج دریایی از معانی و مفاهیم عمیق معنوی است که ولایت مداری، ایمان و از خودگذشتگی، شور و شعور و بصیرت را می توان در رهروان این راه الهی ارزشی به وضوح دید، راهی که باعث شد جوانان این دیار با قدم نهادن در آن در طول هشت سال جنگ تحمیلی سرافرازانه از وطن و میهن اسلامیشان در برابر متجاوزان دفاع کرده و اکنون نیز با تداوم این مسیر الهی، انقلاب و نظام اسلامی را از گزند و آسیب بدخواهان در امان نگه داشته و در تمامی افتخاراتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی تاکنون به دست آورده، سهیم باشند.
مرتضی انصاری فر گفت: یکی از برترین عبرت‌های رفتار و سیره عملی شهیدان، توجه به موقعیت و شرایط در هر عرصه و زمان، داشتن بصیرت در انتخاب راه و حرکت به‌موقع است.
وی افزود: شهیدان به همگان یاد دادند که تجدید میثاق با ولایت باید در رفتار عملی تجلی پیدا کند و در همه اوقات تابع امر ولی امر بود، درسی که درطول انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد.
گفتنی است شهرستان فراهان مفتخر به خدمت رسانی به 91 خانواده شهید و 144 جانباز و 4 آزاده می باشد .


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری فراهان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها