Portal_background_image

مراسم راهپيمايي 13 آبان در فراهان

همزمان با سراسر کشور مردم ولایتمدار شهرفرمهین در سالروز مبارزه با استکبار به خیابان‌ها آمدند و انزجار خود را از شیطان بزرگ و استکبار جهانی از سرزمین بزرگان و اندیشمندان به گوش جهانیان رساندند. 🔹این مراسم با حضور فرماندار و مدیران ادارات شهرستان برگزار شد.

همزمان با سراسر کشور مردم ولایتمدار شهرفرمهین در سالروز مبارزه با استکبار به خیابان‌ها آمدند و انزجار خود را از شیطان بزرگ و استکبار جهانی از سرزمین بزرگان و اندیشمندان به گوش جهانیان رساندند.
🔹این مراسم با حضور فرماندار و مدیران ادارات شهرستان برگزار شد.

 

گالری تصاویر

مراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهانمراسم راهپیمایی 13 آبان در فراهان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری فراهان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها