Portal_background_image

ديدار فرماندار فراهان با رئيس تامين اجتماعي شهرستان

به مناسبت روز تامین اجتماعی سجادی فرماندار فراهان به همراه سلیمانی معاون با حضور در اداره تامین اجتماعی شهرستان ، این روز را به کارکنان این اداره تبریک گفت.

به مناسبت روز تامین اجتماعی سجادی فرماندار فراهان به همراه سلیمانی معاون با حضور در اداره تامین اجتماعی شهرستان ، این روز را به کارکنان این اداره تبریک گفت.

🔶فرماندار در ابتدای این دیدار ضمن بازدید از بخش های مختلف و دیدار چهره به چهره ، از زحمات و خدمت رسانی صادقانه کارکنان تامین اجتماعی فراهان تقدیر و تشکر بعمل آورد.

🔶طی این بازدید فرماندار فراهان کار تامین اجتماعی را سخت و مشکل عنوان و لازمه موفقیت آنها را تلاش ، پیگیری و روحیه خدمت رسانی به مردم دانست.

#روابط_عمومی_فرمانداری_فراهان

گالری تصاویر

دیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستاندیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستاندیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستاندیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستاندیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستاندیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستاندیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستاندیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستاندیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستاندیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستاندیدار فرماندار فراهان با رئیس و کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستان

دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری فراهان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها