Portal_background_image

برگزاري رزمايش بزرگ الي بيت المقدس در فراهان

سرهنگ دوم پاسدار حسین رضایی؛ فرمانده سپاه ناحیه مقاومت فراهان از برگزاری رزمایش و نمایش بزرگ اقتدار" الی بیت المقدس" با حضور گردان منتخب اولویت اول بیت المقدس سپاه ناحیه فراهان خبر داد.

برگزاری رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در فراهان

♦️سرهنگ دوم پاسدار حسین رضایی؛ فرمانده سپاه ناحیه مقاومت فراهان از برگزاری رزمایش و نمایش بزرگ اقتدار" الی بیت المقدس" با حضور گردان منتخب اولویت اول بیت المقدس سپاه ناحیه فراهان خبر داد.

✔️سرهنگ رضائی در نشست خبری تبیین برنامه های رزمایش الی بیت المقدس تصریح کرد: رزمایش مذکور ۲۳و ۲۴ آبان ماه در اردوگاه شهدای بسیج فراهان برگزار می گردد.

🔶وی شعار رزمایش امسال را چهل سال مردم یاری ،خدمت و امنیت عنوان کرد و افزود: گردان بیت المقدس روز پنجشنبه ۲۳ آبان از ساعت ۸ صبح فراخوان و با هدف نمایش توانمندی بسیجیان و با ماموریت امنیتی و مبارزه با اغتشاشات و آرام سازی شهری رزمایش برگزار می شود .

🔸 وی همچنین ارتقای سطح آمادگی گردان، آمادگی برای اجرای ماموریت ها در روز نیاز با تمرین بر پایه تهدیدات بومی، منطقه ای و آمادگی برای مقابله با تهدیدات دشمن از اهداف مشخص شده دیگر رزمایش مطرح کرد.

🔶فرماندهی سپاه فراهان با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان فراهان به کار گرفته شده است ، افزود: با برگزاری این رزمایش ها اتحاد و همدلی و اقتدار ملت ایران به دنیا نشان داده می شود.

🔶وی گفت: دشمنان و استکبار جهانی با ترفند‌های مختلف در صدد ضربه زدن به نظام و تضعیف جامعه هستند که با وحدت و همدلی نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل می‌شود.

🔶وی افزود: ملت ایران، ملتی انقلابی و مومن بوده که به طور قطع عنایت خداوندی همواره پشتیبان این ملت مسلمان بوده و آنها را تنها نخواهد گذاشت.

🔶فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان تصریح کرد: خدمت‌رسانی بی‌منت امروز به عنوان یک تکلیف شرعی برای سپاه بوده که در این مسیر نباید فرصت را از دست دهیم.

🔶رضائی بیان کرد: تمام امکانات سپاه فراهان برای خدمت‌رسانی به مردم بوده و همه آنها را در راستای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به مردم به کار می‌گیریم.

🔶رضایی افزود: بسیجیان شهرستان فراهان در عرصه‌های مختلف پیشگام بوده و این بار نیز با توجه به توطئه‌های دشمنان به صحنه آمده و با نمایش اقتدار و عظمت این توطئه‌ها را به یاس و ناامیدی تبدیل می‌کنند.

🔶فرمانده ناحیه مقاومت فراهان ، امنیت و اقتدار کنونی کشور را مدیون خون شهدا دانست و افزود: ادامه راه این شهدای والامقام رسالتی بسیار مهم و خطیر است و همگان باید راه شهدا را ادامه دهیم.


 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری فراهان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها