Portal_background_image

افتتاح مسكن مددجويي داراي دو عضو معلول بهزيستي در فراهان

به مناسبت سی و نهمین سالروز تاسیس سازمان بهزیستی کشور با شعار شفافیت ، توانمندسازی و ارتقای سلامت اجتماعی با حضورمسئولان ، مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول با مشارکت سازمان بهزیستی ، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان و خود مددجو افتتاح شد.

به مناسبت هفته بهزیستی با حضور سلیمانی معاون فرماندار فراهان ، نوروزی معاون توانبخشی بهزیستی استان مرکزی و رئیس بهزیستی شهرستان فراهان یک واحد مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول در خانواده در روستای امیرآباد این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به مناسبت سی و نهمین سالروز تاسیس سازمان بهزیستی کشور با شعار شفافیت ،  توانمندسازی و ارتقای سلامت اجتماعی با حضورمسئولان ، مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول با مشارکت سازمان بهزیستی ، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان و خود مددجو افتتاح شد.

گفتنی است این ساختمان با کمک بلاعوض مبلغ 130/000/000ریال از سوی سازمان بهزیستی ، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن و پرداخت تسهیلات به مبلغ 350/000/000 ریال با بازپرداخت 15 ساله از بنیاد مسکن و مبلغی از سوی خود مددجو احداث شده است.

گالری تصاویر

افتتاح مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول بهزیستی در فراهانافتتاح مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول بهزیستی در فراهانافتتاح مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول بهزیستی در فراهانافتتاح مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول بهزیستی در فراهانافتتاح مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول بهزیستی در فراهانافتتاح مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول بهزیستی در فراهان


مسئول روابط عمومی فرمانداری فراهان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها