Portal_background_image

احترام و تكريم شهدا و ايثارگران ،باعث بركت و سعادت جامعه است.

استاندار مرکزی گفت: احترام و تکریم شهدا و ایثارگران و خانواده‌های معززشان ،گذشته از حق‌شناسی، وظیفه‌شناسی و ادب باعث برکت و سعادت جامعه است.

استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی صبح امروز پنج شنبه هفتم آذر ماه 98 در سفر به شهرستان فراهان ، پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا با خانواده شهدا و جانبازان  دیدار و گفتگو کردند .
استاندار مرکزی در این دیدارها با تجلیل از صبر و استقامت خانواده های شهدا، آنان را چشم‌وچراغ جامعه دانست و افزود: خانواده شهدا با ایثار فرزندان عزیز خود بالاترین درجه گذشت را به منصه ظهور رساندند.
سید علی آقازاده دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران را مایه افتخار دانست و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بایستی از خود ما شکل بگیرد و شهدا و جانبازان گردن ما حق دارند و نبایستی بگذاریم خونشان پایمال شود.
وی اظهار داشت : شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و مدافعین حرم و فرهنگ ایثار و شهادت ذخایر بزرگ نظام اسلامی ایران هستند.
آقازاده در ادامه افزود: حضور در بین ایثارگران سبب افزایش انگیزه برای خدمت به مردم می شود  و مسئولان در هر رده و جایگاهی خود را خادم ایثارگران می دانند.
در ادامه مدیرکل بنیاد مرکزی اظهار داشت: انقلاب اسلامی مرهون خون پاک شهدایی است که با فرهنگ دینی تربیت شدند.
مرتضی انصاری فر افزود : ایثارگران مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند و همه باید ادامه دهنده راهشان و پاسدار دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم .
وی با بیان اینکه سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا و ایثار جانبازان است خاطرنشان کرد : شهادت  والاترین  توفیقی است که  نصیب شهدا شده است .
انصاری فر تصریح کرد : همه ملت ایران زندگی مادی و معنوی خود را مدیون خون شهدا و ایثار جانبازان انقلاب اسلامی هستند و دیدار و رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگران تنها وظیفه بنیاد شهید وامور ایثارگران نیست بلکه همه افراد جامعه درهر موقعیتی که هستند نسبت به این قشر فداکار وظیفه دارند .
وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم در راه تحقق آرمان های شهیدان ثابت قدم باشیم و از ارزش هایی که این شهیدان خلق کرده اند، حفاظت و پاسداری نماییم.
گفتنی است استاندار و مدیرکل بنیاد مرکزی ، فرماندهان نظامی و انتظامی و فرماندار و امام جمعه شهرستان فراهان با خانواده شهیدان علی اصغر آهنگرانی فراهانی، حمید آسنجرانی فراهانی، ابوالفضل آهنگرانی فراهانی، قاسم اسماعیل نژاد آهنگرانی و جانباز معزز علی اکبر آسنجرانی دیدار و گفتگو انجام دادند  .


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری فراهان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه

  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها